جشنواره فروش ویژه الیت

بزرگترین هلدینگ تولید متریال و اجرای نماهای مدرن کشور، به تازگی جهت پوشش بخش دیگری از بازار داخل کشور با برند الیت فعالیت خود را آغاز نموده است و به همین مناسبت در نظر دارد تا پایان خردادماه 1398 خدمات و محصولات خود شامل:

را با هدف ارتقاء استانداردهای کیفی ساخت، در جشنواره فروش ویژه، در اختیار سازندگان معتبر پروژه های ساختمانی قرار دهد.

مزایای طرح :

1- 20 درصد تخفیف در مدت فروش ویژه:

تمام قراردادها، تا پایان این جشنواره، صرفا بر مبنای هزینه متریال و ساخت منعقد می گردد که با این شرایط؛ حتی سازندگان محترمی که نگران هزینه ی برندهای معتبر اروپایی بوده اند می توانند با آرامش خیال، کیفیت ساختمان خود را با استفاده از برترین ها، با هزینه ای رضایت بخش، ارتقاء دهند.

2- امکان پیش خرید خدمات و محصولات:

برای پروژه هایی که در حال حاضر امکان  نصب پنجره ندارد، به مشتریان امکان می دهد با پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد، قیمت خرید را بدون نگرانی از افزایش قیمت ها در آینده، تضمین کنند.

3- مدت زمان مطلوب ساخت و نصب:

با توجه به دپوی گسترده پروفیل و یراق آلات برندهای معتبر اروپایی و خطوط تولید اتوماتیک و با ظرفیت وسیع ساخت، امکان اجرای پروژه ها و ارائه خدمات، در کمترین زمان، بصورت اختصاصی، در هلدینگ این شرکت امکانپذیر است.

4- گارانتی:

با توجه به تجربه گران بهای این مجموعه در اجرای بزرگترین پروژه های کشور و تصدیق و تایید کیفیت ساخت این شرکت، توسط تولید کنندگان معتبر پروفیل و یراق آلات اروپایی، اصالت و کیفیت محصولاتمان را بدون محدودیت زمانی گارانتی می نماییم.

5- خدمات مشاوره و تضمین بهترین انتخاب:

از آنجا که کارشناسان فنی شرکت درب و پنجره آلومینیومی الیت در زمره ی خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان حوزه ساخت نماهای شیشه ای و پنجره های مدرن و لوکس در کشور می باشند، در صورت تمایل مشتریان محترم، این شرکت افتخار خواهد داشت با ارائه مشاوره رایگان، متریال مناسب را از نظر کیفیت و هزینه، با توجه به شرایط هر پروژه، به سازندگان محترم پیشنهاد دهند.

در صورتیکه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص:

  • تصدیق اصالت متریال
  • گارانتی
  • بازدید رایگان از خط تولید کارخانه
  • مشاوره رایگان تضمین بهترین انتخاب

هستید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =

عنوان های این صفحه