شرکای تجاری الیت

گروه مهندسی الیت در کنار تولید و عرضه انواع درب و پنجره آلومینیومی در سراسر ایران، نمایندگی پخش بهترین شرکت‌های تولید کننده این محصولات در سراسر دنیا را داشته و پس از مشاوره کاملا رایگان، حق انتخاب را به مشتریان گرامی خواهد داد. در ادامه به معرفی برخی از این شرکت‌ها می‌پردازیم.

 

تولید کنندگان پروفیل الومینیومی، یراق آلات و مواد اولیه ساخت در و پنجره

KURTOĞLU Aluminum

KURTOĞLU Aluminum

در Corlu در حدود 100 کیلومتری استانبول واقع است. پس از سرمایه‌گذاری‌های اخیر، درحال‌حاضر این واحد در محوطه‌ای بسته به مساحت 31000 مترمربع فعالیت می‌نماید. در ایران، شرکت KURTOĞLU در شهر تبریز استقرار یافته است و از این طریق به کلیه مشتریان داخل و خارج از ایران محصولات با کیفیت آلومینیومی با پروفیل لورنزو را عرضه می‌کند.

محصولات KURTOĞLU Aluminum به کشورهای سوئیس، آلمان، اتریش، یونان، قبرس، بلغارستان، لیبی، غنا، فدراسیون روسیه، اوکراین، لیتوانی، مولداوی، صربستان، مونته‌نگرو، مجارستان، ایران، عراق، ارمنستان، آلبانی، گرجستان، هلند، سوئد، لهستان، جمهوری چک، جمهوری بلاروس، آذربایجان، ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان، مقدونیه، و رومانی صادر می‌شود.

شرکت آکپا ایران

تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم (نرمال و ترمال بریک) و رنگ کاری به روشهای الکترواستاتیک (پودری)، دکورال و انادایزینگ در سال 1387 در زمینی به مساحت 35000 متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت شرکت آکپای ترکیه به بهره برداری رسید.

 از آنجائیکه ارتقای سطوح کیفی محصولات تولیدی همواره یکی از ارکان مدیریت سیستم کیفیت شرکت آکپا ایران میباشد، لذا در این راستا موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 10002-2014 , ISO 14001-2015 , ISO 9001-2015 , OHSAS 18001-2007  و همچنین اخذ گواهینامه فنی در زمینه تولید پروفیلهای آلومینیومی ترمال بریک از مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی گردیده است.

شرکت آکپا ایران
Reynaers

Reynaers

یک توسعه دهنده اروپایی از محصولات آلومینیومی برای بخش ساختمان است. این شرکت همچنین از معماران، سازندگان، نصب کننده های خورشیدی، توسعه دهندگان پروژه، سرمایه گذاران و کاربران نهایی پشتیبانی می کند. این شرکت با دفتر مرکزی آن در Duffel، بلژیک، بیش از 1500 کارمند در 37 کشور جهان در سراسر جهان کار می کند و به 72 کشور در 5 قاره صادر می کند. در سال 2013 به 317 میلیون یورو رسید.

شوکو بین الملل

مجموعه کارخانجات “شوکو بین الملل” در سال 1950 میلادی با 6 نفر نیرو در بیله‌فیلد آلمان جهت تولید ویترین مغازه‌ها آغاز به کار نمود. این مجموعه با پشتگرمی به کیفیت محصولات خود که نتیجه سالها تجربه، تحقیق و طراحی سیستم‌ها و امکانات وسیع و متنوع با در نظرگرفتن سلایق کارفرمایان و آرشیتکت‌ها می‌باشد موفق شده نام و کیفیت خود را در سراسر جهان به اثبات برساند. این مجموعه مجهز به یکی از بزرگترین مراکز تست انواع محصولات تولیدی در دنیا شامل درب، پنجره و نماهای شیشه‌ای جهت مشخص شدن میزان مقاومت در برابر آتش سوزی، باد و طوفان، بارندگی، فرسایش، تنش‌های ناشی از زلزله و… می‌باشد.

در این آزمایشگاه، آزمایشات تاثیر گرما و سرما، عمر مفید یراق آلات و مدت عمر قطعات، دگردیسی شکل ظاهری واشرجات و پروفیل آلومینیوم مصرفی، طریقه اکسترود پروفیل‌ها، مقاومت حرارتی و حتی تاثیر گلوله بر روی درب و پنجره و نما آزمایش می‌گردد. در عین حال اکثر محصولات تولیدی سیستم‌های مختلف از معتبرترین موسسات تست و آزمایش دنیا از قبیل IFT ، DAP، DAKKS و ATI امریکا گواهینامه فنی دارند.

شوکو بین الملل
امتیاز شما