5/5 - (2 امتیاز)

شرکت الیت از سال 1382 در حوزه ی طراحی و اجرای نماهای کامپوزیت آلومینیوم ساختمان و نمای کرتین وال آغاز به فعالیت نموده است و در این بخش توانسته است با فعالیت حرفه ای در طراحی و اجرای نما ارایه کننده ی پروژه های موفقی باشد.

طراحی نمای ساختمان

شرکت الیت توانایی طراحی و اجرای نماهای ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد.

از جمله مواردی که باید در طراحی نما ساختمان به آن توجه کرد:

زیبایی نمای بیرونی ساختمان

استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از اتلاف آن

ایجاد لایه مقاوم برای بالا بردن عمر ساختمان

برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره های 02179481 تماس حاصل فرمایید.

طراحی نمای ساختمان | اجرای نمای ساختمان | اجرای نما کامپوزیت | طراحی نما | نمای مدرن | نمای کرتین وال | بازسازی نمای ساختمان | طراحی و اجرای انواع نمای شیشه ای

نمای ساختمان الیت - طراحی نما ساختمان

الیت، طراح و مجری نمای ساختمان شما

شرکت الیت با بیش از ربع قرن تجربه و اجرای بیش از 500 هزار متر مربع انواع نما، فارغ از در نظر گرفتن مکان و موقعیت پروژه و همچنین نوع نمای بکار رفته در ساختمان شما، آماده ارائه راه حل های خلاقانه و مدیرن، از زمان برنامه ریزی و طراحی تا اجرا و تحویل و حتی پس از اتمام پروژه به شما عزیزان می باشد. الیت پیشگاه در استفاده از متریال مدرن نما بوده و از متخصصات منحصر بفرد نما در زمینه های مشاوره، طراحی و اجرای نما بهره می برد. الیت آماده ارائه هر گونه راه حل جهت حمایت از هویت ساختمان ها و طراحی خلاقانه شما می باشد.

تنوع طراحی و اجرا

الیت به عنوان تولید کننده درب و پنجره آلومینیومی و مجری نما و پیمانکار نما با داشتن مهندسان و معماران نمای خشک توانایی اجرای نمای مدرن ساختمان نظیر نمای کرتین وال، سرامیک پرسلانی، آلومینیوم کامپوزیت و … می باشد.

الیت مجری نماسازی ساختمان های مسکونی، تجاری، برج ها، ویلا و… می باشد. برای اطلاع از نماسازی ساختمان با ما تماس بگیرید.

چرا ما بهترین هستیم؟

نوآوری و خلاقیت یکی از اساسی ترین رویکردهای کاری الیت است و همگام با سایر شرکت های فعال در عرصه بین المللی آخرین دست آوردهای علمی در امور مربوط به طراحی بکار گرفته می شود تا ضمن حفظ سطح بالای کیفیت محصولات تولیدی، بتوانیم با ارائه محصولات به روز، پاسخگوی نیازهای مشتریان محترم در عالی ترین سطح ممکن باشیم. چرا که اعتقاد داریم دست یابی به اهداف عملیاتی سازمانی نیازمند توجه جدی و عمیق به موضوع طراحی و نظارت دقیق بر اجرای طرح های ارائه شده می باشد.

شرکت در و پنجره الیت

ساختمان

ساختمان سازه‌ یا بنایی جهت سرپناه و سکونت افراد است. در واقع محیطی برای ایجاد امنیت و حفظ حریم خصوصی و نگهداری وسایل و حفاظت در برابر شرایط آب و هوایی میباشد. این سازه به روش های مختلف و با متریال های متنوع ساخته میشود.

نمای ساختمان

نمای ساختمان نشان دهنده ی سلایق و سنت های مردم آن جامعه می باشد. به همین دلیل است باید در طراحی نمای ساختمان هوشمندانه عمل کرد.

یک طراحی کامل و اجرای بدون نقص نمای ساختمانی، موجب افزایش کیفیت و قیمت ساختمان می شود. همچنین اگر نمای یک ساختمان زیبا و خاص باشد در ذهن هر بیننده ای به صورت اثری به یاد ماندنی باقی می ماند.

برای انتخاب و طراحی مناسب‌ ترین نمای ساختمان بهتر است با کارشناسان الیت مشورت کنید تا یک نمای مناسب برای سازه خود بیابید. 02179481

 

طراحی و اجرای نمای ساختمان - نمای خارجی ساختمان